SANCER TURİZM İNŞAAT LTD. ŞTİ.

Firma Profili

Yaratıcı, yenilikçi, dinamik ve teknolojiyi izleyen bir yapı ilkesiyle kurulmuştur. İnşaat konusundaki hizmetlerini uzun yıllardan bu yana sürdüren SANCER TURİZM; genç ve yenilikleri izleyen bakış açısıyla müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma anlayışına sahiptir.

Firmamızın vizyonu ve temel amaçları; Çağdaş teknolojiden azami derecede yararlanarak, yüksek kalite verimliliğini sürekli kılmak, personel taşımacılığı, otobüs kiralama, minibüs kiralama ile şoförlü şoförsüz araç kiralama işlerini güvenilir, sağlam, zamanında ve en modelli araçlarla yerine getirmektir. Ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına özellikle istanbulda personel taşıma ve servis taşımacılığı sektöründe yüksek katma değer üreterek, istihdam sağlayarak katkıda bulunmaktır. .

Uzun yıllardır faaliyetide bulanan Sancer Turizm İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. verdiği hizmetler konusunda bir hayli mesafe katetmiş ve uzman kadrosu ile hızla büyüyen sektöre daha fazla katkı sağlamaya devam etmektedir.

Sancer turizm - hizmet - inşaat - insan kaynakları sektörlerinde ve kültürel konularda her zaman çağdaş ve kaliteli hizmetler sunarak farklılık yaratmayı ilke edinmiştir.


 

 

 

HİZMETLERİMİZ